Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 32 людини

Новини

Які відображають важливість роботи рятувальників та пожежників у нашому житті! Ми відзначили цей важливий день не лише творчими заняттями, але й вчитися цінувати роботу та самовідданість людей, які працюють у сфері цивільного захисту.
Управління освіти Львова
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова

Найцінніше, що є у людини – це її життя.

Отож сьогодні, в рамках проведення Єдиного дня цивільного захисту, учні 5 В класу прийняли участь в загальношкільний лініці на яку були запрошені працівники ДСНС. Успішно пройшли навчання з евакуації, ця підготовка полягає не тільки в тому, аби відпрацювати евакуацію з приміщення, а й мати чітко розподілені ролі й план дій.

Діти відвідали тренінг з надання першої домедичної підготовки. А також провели виховну годину на якій актуалізували знання про надзвичайні ситуації, їх класифікацію та наслідки. Навчалися діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Відпрацьовували навички правильної поведінки, вміння уникати паніки, метушні в екстремальних ситуаціях. Ознайомилися з існуючими засобами захисту органів дихання.

І на закріплення набутих навичок, діти власноруч намалювали попереджувальні, інформаційні плакати до дня цивільного захисту!

На подвір'ї школи діти познайомилися з працівниками ДСН і мали змогу поспостерігати за показовими діями пожежників у надзвичайних ситуаціях. Пізніше створили тематичний проєкт, колективно створили та розфарбували плакат. Учні зрозуміли і усвідомили важливість професії пожежника та рятувальника.

До Дня цивільної оборони у 7 класах пройшла бесіда з правил поведінки при надзвичайних ситуаціях, а також діти вчились користуватись засобами індивідуального захисту.

Діти спостерігали як працюють у надзвичайних ситуаціях пожежники. На уроці розмальовували плакат про правила пожежної безпеки,створили макети пожежної машини. Учні усвідомили якою важкою і небезпечною є робота ДСНС.

На початку робочого дня нас чекала загально шкільна евакуація, а далі урочисте відкриття єдиного Дня цивільного захисту на подвір'ї школи. Опісля учні 9-их класів провели змістовну бесіду у межах цивільно правового характеру з Місінською М.А., прокурором Львівської обласної прокуратури, на тему: "Права та обов'язки неповнолітніх". Далі натхненні розмовою з прокурором учні розійшлись по своїх класах на бесіди про Цивільний захист з класними керівниками. На закінчення робочого дня для девятикласників були проведені патріотично-силові змагання під керівництвом вчителя фізкультури Марчишином Я.В.

P.S. І дощова погода не стала нам на заваді. Адже сьогоднішній день виявився насиченим і цікавим!

Кожен почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Учні 5-Б класу(кл.керівник Кацараба Л.І.) взяли участь у різноманітних інтерактивах до Дня Цивільного Захисту населення.

Відвідали сьогодні дуже цікаву зустріч із заслуженим артистом України Олексієм Гнатковським у рамках проєкту «Надихай.Ся».

Пан Олексій поділився своїм баченням щодо впливу на людей культури та освіти, у тому числі яким чином вони між собою пов‘язані. А ще дав кілька порад, які допоможуть створити успішну постановку. ̶(̶Т̶а̶к̶ ̶т̶о̶ ̶в̶с̶е̶ ̶ц̶і̶к̶а̶в̶о̶ ̶б̶у̶л̶о̶,̶ ̶щ̶о̶ ̶н̶а̶в̶і̶т̶ь̶ ̶т̶р̶о̶ш̶к̶и̶ ̶ш̶к̶о̶д̶а̶,̶ ̶щ̶о̶ ̶н̶е̶ ̶в̶м̶і̶ю̶ ̶т̶а̶к̶е̶ ̶р̶о̶б̶и̶т̶и̶)̶

Сьогодні ми почули багато нових для себе речей, але також подивились на, здавалося б, звичне для себе під новим кутом. В умовах сьогодення маємо працювати на повну та бути корисними там, де можемо та вміємо.

Найголовніше, про що не можемо забувати - свобода завжди пов‘язана із відповідальністю. Тож пам’ятаємо, що ми є свідомі українці, беремо відповідальність за свої вчинки і, звісно ж, як і всі безумці, йдемо до великого)

Розмова була надзвичайно цікава та залишила місце для роздумів. Щиро дякуємо за нову порцію натхнення т̶а̶ ̶п̶а̶к̶у̶є̶м̶с̶я̶ ̶д̶о̶ ̶Ф̶р̶а̶н̶к̶і̶в̶с̶ь̶к̶а̶ ̶в̶ ̶т̶е̶а̶т̶р̶

Сьогодні, 17 квітня 2024 року, учні 2-А класу Дублянського опорного ліцею ім. Героя України Анатолія Жаловаги разом із кл.керівником Путько М.В. і своїми батьками побували у музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай).

Пройшли цікавий квест по старовинних садибах, дізналися багато нового і цікавого про наших предків, їх життя і побут. Особливо дітям сподобалася тогочасна школа!

Всім привіт!

Крок - це команда, яка має мету допомогти Збройним силам, яка діє від НСОУ Пласт та штабу Алярм.

Наша головна мета - це зібрати кошти для ЗСУ, тому що зараз це дуже важливо. Просимо активно долучитися до збору, разом ми сила! Донатити можна за QR- кодом, який є у пості.

Усі разом занурились у творчий процес, розслабилися і відчули себе справжніми художниками. Якісне проведення часу і неймовірні емоції – ось що нам подарувало це заняття!

Діти з великим задоволенням брали участь у цих активностях, що сприяло збагаченню їхнього мовлення та вмінню висловлювати свої думки.

У нашій школі вчителі не лише навчають дітей, але й разом проводять позаурочний час, поглиблюючи дружбу та культурний розвиток. Одним із таких заходів став спільний похід в театр на виставу "Тільки у Львові". Для наших вчителів це був справжній відпочинок та джерело нових вражень і відкриттів

Вони посіяли власні квіти і збираються доглядати за ними з любов'ю. Це прекрасний спосіб показати вдячність природі і вивчити щось нове.

Новий день, нова зустріч у рамках проєкту «Надихай.Ся». Сьогодні слухали історикинь Антоніну Макаревич та Юлію Топольницьку, які також є співавторами підручників з історії для НУШ.

Спікерки висвітлили декілька аспектів, які стосуються педагогів у цей складний воєнний час:

1. Як вберегти себе від стресу?

2. Як говорити з дітьми про війну? На чому варто акцентувати, що говорити? Навіщо? Чому взагалі важливо говорити про війну в школі? (Про це детальніше можемо дізнатись на сайті МОН у посібнику «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог»).

3. Де знаходити внутрішній ресурс для того, щоб продовжувати рухатися вперед навіть у найтемніші та найскладніші часи.

Зустріч однозначно надихнула нас, проте спонукала також до роздумів. Чи не стереотипно ми мислимо? Чи в правильному напрямку рухаємось? А може, іноді треба просто зупинитися і відчути та зрозуміти в першу чергу самих себе? Адже ми, вчителі, відповідаємо не лише за себе, а й за учнів, які так чи інакше беруть із нас приклад.

Щиро вдячні за таку цікаву та, найголовніше, щиру розмову. Рефлексуємо та чекаємо нових зустрічей у рамках проєкту.

Нова натхненна зустріч.

Війна і освіта: як не збожеволіти вчителю?

Сьогодні говорили про те, де можна черпати омріяний ресурс і як берегти свій стан у такий час, коли ми звідусіль оточені стресом. Спікерами зустрічі були історикині Антоніна Макаревич та Юлія Топольницька.